PolskiEnglishпо-русскиDeutsch  
 Handel    Wykonawstwo    Prefabrykacja   
Znajdujesz się » Oferta » Prefabrykacja

Prefabrykacja

Dział Prefabrykacji zajmuje się produkcją złączy kablowych i rozdzielnic elektrycznych. Na wyroby te, charakteryzujące się wysoką jakością i estetyką, uzyskaliśmy wymagane przepisami certyfikaty wystawione przez akredytowane laboratorium BBJ. Naszą filozofią jest uzyskanie maksymalnego zadowolenia Klienta. Dlatego też cały czas stawiamy sobie coraz ambitniejsze cele do realizacji, tak, aby klient był jak najbardziej zadowolony z kontaktów z naszą firmą.

W naszej ofercie dostępne są rozdzielnice niskiego napięcia do 4000A przeznaczone zarówno dla energetyki, jak i dla potrzeb indywidualnych odbiorców i urządzenia SZR.

Rozdzielnice wykonujemy na podstawie obudów i aparatów wiodących producentów takich jak m.in. Legrand, Moeller, Schneider, Hager, Schrack. Wysoko wyspecjalizowana grupa montażystów z wieloletnim doświadczeniem zapewnia wysoką jakość i terminowość dostawy urządzeń. Posiadamy certyfikaty na produkowane przez nas rozdzielnice elektryczne.
   

Szafki oświetlenia ulicznego, oraz rozdzielnice budowlane

Wykonujemy również szafki oświetlenia ulicznego przeznaczone do zasilania i sterowania obwodami oświetleniowymi ulic, placów, terenów rekreacyjnych i przemysłowych, a także do iluminacji obiektów zabytkowych i nie tylko zabytkowych. W układach jedno i wieloobwodowych, oraz kaskadowych
 

Rozdzielnie i zestawy licznikowe do budynków wielorodzinnych

W oparciu o obudowy termoutwardzalne, jak również konstrukcje stalowe, lakierowane proszkowo
       

Złącza kablowe i kablowo – pomiarowe

Chcąc przybliżyć Państwu naszą ofertę produkcyjną, prezentujemy katalog naszych złączy kablowych oraz kablowo-pomiarowych produkowanych przez nasz Dział Prefabrykacji na bazie obudów z tworzyw termoutwardzalnych. Produkowane złącza są zgodne z dyrektywą LVD 2006/95/WE, i spełniają wymagania norm: PN-EN 60439-1, oraz przepisów PBUE i uzyskaliśmy prawo oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa
 oraz
Wszystkie złącza dla zabezpieczenia przed promieniowaniem UV zostają pokryte powłoką lakierniczą.
         

Możliwa jest również realizacja zamówienia na podstawie odrębnego projektu, zgodnie z zamówieniem Klienta.

 Katalog złączy kablowych (66,41 MB)  
 Certyfikat C12  
 Certyfikat B12
e-mail

Treść
Elpie Sp. z o. o.
ul. Inżynierska 3
20-484 Lublin
tel. 81 744 26 51