Kosztorysant

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

- przygotowywanie ofert w ramach postępowania o zamówienie publiczne

- analiza dokumentacji przetargowej

- przygotowywanie wycen / kosztorysów zgodnie z projektem

- nadzór nad prawidłowością dokumentów (wadia, gwarancje, umowy)

- pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców

- terminowość i rzetelność w przygotowywaniu ofert

Oczekiwania:

- doświadczenie i znajomość rynku

- wykształcenie techniczne lub wyższe kierunkowe

- znajomość pakietu MS Office

- obsługa programu NormaPro

- obsługa programu Zuzia

- znajomość norm i przepisów branżowych

- umiejętność sporządzania przedmiarów robót elektrycznych, kosztorysów elektrycznych i wycen

- mile widziane doświadczenie w wycenianiu robót elektrycznych drogowych, oświetleń, robót wykonywanych dla PGE Dystrybucja S.A.

- motywacja i zaangażowanie

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

- system pracy - jednozmianowy

- wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy

- pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

keyboard_arrow_up